پوسته

» ۹ طرح

دانلود لایه باز رابط کاربری فلت Flat UI kit Psd

رابط کاربری یا User Interface (به اختصار UI) بخشی از یک وب سایت ، نرم افزار و... است که کاربر مستقیما با آن سروکار دارد . طرح های فلت(تخت) نیز طرح هایی هستند که در ان ها از هیچگونه آیتم سه بعدی ، سایه و ...  استفاده نمیشود .

دانلود

لایه باز صفحه 404 Error Template PSD Page

404-error-template-limoographic.com

در این مطلب، پی اس دی قالبی زیبا از صفحه 404 یا خطای نبود صفحه را برای شما آماده کرده ایم. این قالب تماما لایه باز بوده، و به راحتی قابل تغییر و شخصی سازی و ترجمه است.

دانلود

دانلود طرح لایه باز قالب هاستینگ Hosting PSD Template

این PSD قالب هاستینگ منحصر به فرد به صورت رایگان مخصوص شرکت های میزبانی و وبسایت های کسب و کار مشابه طراحی شده است. داخل فایل زیپ علاوه بر پیش نمایشی از قالب ، فایل PSD به صورت کاملا منظم گروپ بندی شده برای ویرایش آسان قرار دارد. پی اس دی فوق شامل جدول قیمت گذاری ، لیست مشتری ، شرح محصول و بسیاری از عناصر منحصر به فرد است که به شما اجازه ایجاد کامل سایت خود با این موضوع را میدهد. لذت دانلود از لیمو گرافیک!
دانلود

طرح لایه باز پوسته تک صفحه ای طلایی Golden One page portfolio

Golden One page portfolio نام قالب تک صفحه ای بصورت لایه باز می باشد که امروز در لیموگرافیک برای دانلود و استفاده شما دوستان عزیز آماده شده است. این قایل بصورت لایه باز PSD می باشد و دارای عناصر جذابی برای طراحی می باشد.
دانلود

دانلود طرح لایه باز قالب جدید توییتر Twitter GUI PSD

لایه باز Twitter
امروز و در این پست پوسته زیبا و جدید سایت توییتر Twitter بصورت UI با موضوع شبکه اجتماعی را برای شما کاربران عزیز لیموگرافیک آماده ایم. در این پست شما می توانید طرح لایه باز PSD پوسته Twitter را به طور رایگان و با کیفیت عالی دریافت نمایید.
دانلود

دانلود طرح اپلکیشن Social app concept بصورت لایه باز PSD

امروز نیز با یک پست جذاب دیگر با شما همراه خواهیم بود. این پست شامل طرح بسیار زیبا و گرافیی اپلکیشن وب Social app concept بصورت لایه باز با استفاده از عناصر Ui برای دانلود رایگان آماده شده است. امیدوارم دانلود آن لذت بخش باشد.
دانلود

دانلود طرح لایه باز پوسته Dark Movie App

امروز و در این پست یک پوسته زیبا با موضوع فیلم و سریال و بسیار جذاب و کاربردی برای شما کاربران عزیز لیموگرافیک آماده ایم. در این پست شما می توانید طرح لایه باز PSD پوسته Dark Movie App را به طور رایگان و با کیفیت عالی دریافت نمایید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز پوسته فیسبوک Facebook Template PSD

امروز با یک پست بسیار جذاب و کاربردی خدمت شما کاربران عزیز لیموگرافیک آماده ایم. در این پست شما می توانید طرح لایه باز PSD پوسته فیسبوک را به طور رایگان و با کیفیت عالی دریافت نمایید.
دانلود

دانلود پوسته لایه باز سایت color zone

قالب psd
دانلود قالب زیبا و شیک سایت color zone‌ بصورت لایه باز PSD مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی وبسایت به همراه فونت های این پوسته.
دانلود