درصد پیشرفت

» ۸ طرح

دانلود لایه باز رابط کاربری فلت Flat UI kit Psd

رابط کاربری یا User Interface (به اختصار UI) بخشی از یک وب سایت ، نرم افزار و... است که کاربر مستقیما با آن سروکار دارد . طرح های فلت(تخت) نیز طرح هایی هستند که در ان ها از هیچگونه آیتم سه بعدی ، سایه و ...  استفاده نمیشود .

دانلود

دانلود لایه باز لودینگ وب Progress Bars PSD

progress_bars

در این مطلب، لایه باز درصد های پیشرفت یا لودینگ های زیبایی با ترکیب رنگی سیاه و آبی خوش رنگ رو آماده کرده ایم که بسیار شیک طراحی شده اند و می توانند در طرح های شما استفاده شوند.

دانلود

دانلود طرح لایه باز نوار پیشرفت دانلود

در این پست نیز برای شما عزیزان طرح های بسیار زیبایی از نوار پیشرفت دانلود را با رنگبندی بسیار زیبا آماده کرده ایم.
دانلود

دانلود طرح لایه باز پوشه فایل پیوست شده

در این پست فایل لایه باز یک فولدر را برای شما آماده کرده ایم که از آن می توانید به عنوان یک لودیند استفاده کنید که میزان آپلود شدن یک فایل را برای شما نشان دهد. امیدواریم لذت ببرید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز مدیاپلیر

در این پست طرح لایه باز یک مدیاپلیر همراه با چند لغزنده پیش رونده را آماده کرده ایم که می توانید در طراحی های خود از آن استفاده کنید و وبسایتهای خود را به شکل بسیار زیبایی طراحی کنید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز دو نوع نوار پیشرفت

دانلود

دانلود طرح لایه باز نوار پیشرفت

در این پست طرح لایه بازی از چند نوع نوار پیشرفت را به صورت پی اس دی آماده کرده ایم که استفاده های متنوعی در طراحی سایتهای خود می توانید از آنها داشته باشید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز نوار پیشرفت فلزی

در این پست طرح لایه بازی از یک نوار پیشرفت با استایل فلزی را آماده کرده ایم. امیدواریم با استفاده از آن در طراحی های خود به ویژه طراحی وبسایت خود لذت ببرید.
دانلود