موزیک پلیر

» ۱۳ طرح

دانلود لایه باز پلیر تمام صفحه Fullscreen Player psd

امروز براتون لایه باز (PSD) پلیر تمام صفحه رو آماده کردیم . طراحان وبسایت ، نرم افزار ، رابط کاربری و ... با استفاده از این لایه باز بسیار زیبا و کاربرپسند ، در طراحی هاشون استفاده کنند .

دانلود

دانلود لایه باز عناصر موزیک پلیر Music Player UI Design Kit PSD

Light-Music-Player-UI-Design-Kit-PSD-limoographic.com

در این پست، لایه باز عناصر موزیک پلیر را با رنگبندی روشن و طراحی خارق العاده آماده کرده ایم. از این لایه باز زیبا می توانید در طراحی اپلیکشن ها و طرح های گرافیکی خود استفاده کنید.

دانلود

دانلود لایه باز موزیک پلیر زیبا Mini Rounded Music Player PSD

Mini-Rounded-Music-Player-PSD-limoographic.com

در این مطلب، موزیک پلیر زیبا و منحصر به فردی را به صورت لایه باز برای استفاده ی شما آماده کرده ایم. از این لایه باز زیبا می توانید در طراحی های گرافیکی و اپلیکشن های خود بهره ببرید.

دانلود

دانلود لایه باز دکمه های پلیر Media Controls PSD

psd-freebie-tooltips-limoographic.com
دانلود

دانلود لایه باز موزیک پلیر سه بعدی 3D Music Player

mini-3d-player-psd

در این ساعت برای شما دوست داران لیموگرافیک، لایه باز یک موزیک پلیر زیبا و سه بعدی رو با رنگبندی سفید و طوسی آماده کرده ایم که امیدوارم مورد استقبال شما قرار گیرد.

دانلود

دانلود طرح لایه باز موزیک پلیر مینی Mini Music Player

امروز و در این پست از لیموگرافیک برای شما فایل لایه باز موزیک پلیر ساده یا همان مینی موزیک پلیر Mini Music Player را آماده کرده ایم که بصورت PSD می باشد وبه راحتی قابل استفاده می باشد.
دانلود

دانلود طرح لایه باز عناصر وب Colorful Flat Metro UI Elements Kit PSD

Colorful Flat Metro UI Elements Kit مجموعه طراح های لایه باز عناصر وب با ترکیب رنگ های متنوع می باشد که امروز در لیموگرافیک برای دانلود و استفاده شما کاربران عزیز بصورت رایگان قرار گرفته شده است. امیدوارم از این مجموعه لذت کافی را ببرید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز موزیک ساده و بسیار زیبا پلیر آبی

امروز برای شما عزیزان طرح لایه باز یک موزیک پلیر ساده، شیک و بسیار کاربردی را آماده کرده ایم که امیدواریم لذت کامل را از آن ببرید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز میکرو موزیک پلیر

امروز هم با یک پست دیگه از مجموعه پلیرهای لایه باز در خدمت شما هستیم. این موزیک پلیر در عین سادگی ظاهری بسیار شیک دارد. امیدواریم از آن لذت ببرید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز موزیک پلیر

در این پست با یک طرح لایه باز بسیار زیبا و کاربردی در خدمت شما دوستان و کاربران لیموگرافیک هستیم. این فایل که طرح لایه باز یک موزیک پلیر بسیار زیبا می باشد، می تواند جلوه بسیار زیبایی برای قسمت پخش فایل صوتی وبسایت شما عزیزان داشته باشد. امیدواریم از این فایل لذت ببرید و نهایت استفاده را داشته باشید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز موزیک پلیر

در این پست طرح لایه باز یک موزیک پلیر بسیار زیبا را برای شما کاربران عزیز آماده دانلود کرده ایم که می توانید در طراحی سایتهای خود از آن استفاده کنید. امیدواریم لذت ببرید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز مدیاپلیر

در این پست طرح لایه باز یک مدیاپلیر همراه با چند لغزنده پیش رونده را آماده کرده ایم که می توانید در طراحی های خود از آن استفاده کنید و وبسایتهای خود را به شکل بسیار زیبایی طراحی کنید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز پخش کننده موسیقی سفارشی

در این پست طرح لایه باز یک پخش کننده بسیار زیبا و سفارشی را برای شما آماده دانلود کرده ایم. از این پخش کننده می توانید در طراحی های خود به ویژه طرحی سایت استفاده کنید و در برای پخش موزیکهای خود در سایتتان از آن استفاده کنید.
دانلود