فرم ها

» ۱۴ طرح

دانلود طرح لایه باز ورود و خروج SignUp LogIn UI

SignUp LogIn UI

طرح لایه باز ورود و ثبت نام را امروز برای شما در نظر گرفتیم که شما از آن میتوانید به عنوان رابط کاربری صفحه لاگین در موبایل یا طراحی صفحات وب استفاده کنید.

دانلود

دانلود لایه باز فرم ورود و ثبت نام سایت Dark Login and SignUp PSD

Sign-in-limoographic

اینبار، لایه باز فرم ورود و عضویت به سایت را با طراحی منحصر به فرد و رنگ بندی تیره و سبک فلت، آماده ی استفاده ی شما عزیزان قرار داده ایم. این فرم هارا به راحتی می توانید شخصی سازی کرده و در طراحی های وبسایت خود بهره ببرید.

دانلود

دانلود لایه باز مجموعه فرم ورود به سایت User Login Box PSD Set

Clean-User-Login-Box-PSD-Set-limoographic.com

در این مطلب لایه بازی زیبا از فرم ورود به سایت رو آماده ی استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. این مجموعه دارای هفت استایل مختلف برای فرم لاگین بوده و به دلیل تماما لایه باز بودن، به راحتی قابل تغییر و شخصی سازی هستند!

دانلود

دانلود لایه باز جعبه جستجوی سایت Web Search Box

email_icons_limoographic.com

در این پست لایه بازی زیبا از جعبه جستجوی وب سایت رو با طراحی بسیار زیبا آماده استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. این فایل تماما لایه باز بوده و قابل شخصی سازی هم می باشد.

دانلود

دانلود لایه باز فیلد جستجو Search Field PSD

Search_Field_PSD_Collection_Preview

اینبار لایه باز مجموعه فیلدهایی زیبا و طراحی خاص رو برای قسمت جستجوی سایت شما آماده کرده ایم. از این مجموعه ی زیبا می توانید در طراحی های وبسایت خود بهره ببرید.

دانلود

دانلود لایه باز عناصر فرم سیاه Dark Form Elements

در این پست، لایه باز عناصر فرم وب رو با استایل تیره و طراحی خارق الاده و شیک برای شما عزیزان آماده کرده ایم. از این لایه باز زیبا می توانید در طراحی های وبسایت خود استفاده کنید.

دانلود

دانلود لایه باز عناصر فرم Silver Form UI Kit

form_silver_ui

در این مطلب، برای شما دوست داران لیموگرافیک، لایه باز مجموعه عناصر فرم با رنگبندی زیبای نقره ای و سفید آماده کرده ایم که می تواند جلوه ی خاصی به وبسایت شما ببخشد!

دانلود

دانلود عناصر فرم لایه باز Dark Form UI Kit

dark_form_ui

در این مجموعه، لایه باز عناصر سیاه مربوط به فرم های وب رو آماده کردیم که شامل تکست باکس ها، چک باکس و ... می باشند و با طراحی شیک و جذابی که دارند می توانند جلوه خاصی به طراحی های شما ببخشند!

این لایه باز زیبارا می توانید از لیموگرافیک به صورتن رایگان دانلود کنید!

دانلود

دانلود فرم ورود به سایت به شکل روبان Ribbon Login Form

ribbon-login-form-preview

در این پست شما شاهد فرم ورود به سایت زیبا در یک سبک جالب هستید! این فرم طراحی شده به شکل روبان بوده و درصورت استفاده می تواند جلوه ی خاصی به وبسایت اضافه کند.

هم اکنون می توانید این فرم ورود زیبارا از لیموگرافیک دریافت کنید.

دانلود

دانلود فرم ورود لایه باز PSD Login Form

login-form

امروز برای شما فرم ورود به سایت رو به صورت پی اس دی یا لایه باز آماده کرده ایم، این فرم بسیار کم حجم و ساده بوده و در عین حال دارای زیبایی خارق العاده ای است. این فرم رو میتوانید به راحتی کد کرده و در سایت یا وبلاگ خود ازان استفاده کنید.

هم اکنون میتونید این فرم زیبارو از لیموگرافیک دانلود کنید!

دانلود

دانلود فایل لایه باز صفحه لاگین سایت

در این پست یک فرم بسیار زیبای لاگین ورود به سایت برای شما عزیزان آماده کرده ایم. که کاملا لایه باز میباشد و می توانید تغییرات مورد نظر خود را در آن اعمال کنید. امیدواریم لذت ببرید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز فرم لاگین با استایل محو

در این پست از لیموگرافیک یک فایل لایه باز دیگر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. موضوع این پست فرم لاگین به سایت می باشد که به صورت لایه باز می باشد و شما میتوانید تغییرات مورد علاقه خود را بر روی آن اعمال کنید.
دانلود

دانلود طرح لایه باز فرم تماس با ما

در این پست یک فرم تماس با ما بسیار زیبا را آماده کرده ایم. از این فرم می توانید در طراحی وبسایتهای زیبای خود استفاده نمایید و از آن لذت ببرید.
دانلود

طرح لایه باز صفحه لاگین (ورود)

در این پست طرح لایه باز صفحه لاگین (ورود) رو با فرمت PSD آماده کردیم.
دانلود