لایه باز دکمه

» ۱۸ طرح

دانلود لایه باز سوئیچ و لغزنده Switches And Sliders PSD

برای شما کاربران عزیز سایت لیموگرافیک ، لایه باز مجموعه سوئیچ ها و لغزنده های کاربردی ، شیک و بسیار زیبا رو آماده کردیم که امیدواریم که این استفاده ازاین مجموعه پرکاربرد تونسته باشه به زیبایی هر چه بیشتر کارهاتون اضافه کنه .

دانلود

دانلود دکمه های اشتراک گذاری Share Buttons Free PSD

share-buttons-limoographic.com

در این مطلب، لایه بازی از مجموعه دکمه های اشتراک گذاری رو آماده استفاده شما عزیزان قرار داده ایم، از این طرح کم نظیر، می توانید در طراحی های گرافیکی و وبسایت خود بهره ببرید.

دانلود

دانلود لایه باز منو وبسایت Simply Navigation

simply-navigation-psd-limoographic.com

در این مطلب، طرح لایه بازی از منوی زیبای وب، را با طراحی منحصر به فرد و زیبا آماده استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. شما می توانید به راحتی این منو را شخصی سازی کرده و از آن در وبسایت خود استفاده کنید.

دانلود

دانلود لایه باز دکمه سوئیچی Big Switch

big-switch-psd-limoographic.com

اینبار، لایه بازی زیبا از یک دکمه ی دوحالته یا سوئیچی را آماده ی استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. این دکمه طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد و به راحتی می تواند به طراحی های شما جلوه خاصی ببخشد.

دانلود

دانلود طرح لایه باز دکمه های چوبی Wooden Buttons

wooden-buttons-limoographic.com

در این مطلب، لایه باز زیبا از استایل زیبای دکمه به صورت چوبی را در دوحالت معمولی و فشارداده شده آماده ی استفاده ی شما عزیزان قرار داده ایم. این طرح تماما لایه باز بوده و می توانید به راحتی شخصی سازی کنید و در کارهای خود بهره ببرید.

دانلود

دانلود لایه باز عناصر موزیک پلیر Music Player UI Design Kit PSD

Light-Music-Player-UI-Design-Kit-PSD-limoographic.com

در این پست، لایه باز عناصر موزیک پلیر را با رنگبندی روشن و طراحی خارق العاده آماده کرده ایم. از این لایه باز زیبا می توانید در طراحی اپلیکشن ها و طرح های گرافیکی خود استفاده کنید.

دانلود

دانلود لایه باز دکمه تغییر وضعیت Active Inactive Toggle Button

Dark-Active-Inactive-UI-Button-Freebie-PSD-limoographic

در این مطلب، لایه باز زیبا از دکمه سوئیچی یا تغییر وضعیت را آماده ی استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. این لایه باز در سه حالت فعال، نیمه فعال و غیرفعال طراحی شده است.

دانلود

دانلود لایه باز موزیک پلیر زیبا Mini Rounded Music Player PSD

Mini-Rounded-Music-Player-PSD-limoographic.com

در این مطلب، موزیک پلیر زیبا و منحصر به فردی را به صورت لایه باز برای استفاده ی شما آماده کرده ایم. از این لایه باز زیبا می توانید در طراحی های گرافیکی و اپلیکشن های خود بهره ببرید.

دانلود

دانلود لایه باز دکمه های پلیر Media Controls PSD

psd-freebie-tooltips-limoographic.com
دانلود

دانلود لایه باز دکمه های روشن و خاموش PSD Switch Buttons

امروز، لایه باز دکمه هایی زیبا به صورت کلیدی و روشن و خاموش را برای شما دوست داران لیموگرافیک آماده کرده ایم. این دکمه ها تماما به صورت لایه باز بوده و قابل شخصی سازی هستند.

دانلود

دانلود لایه باز دکمه وب Web Buttons Open Layer

web_buttons_preview

در این پست، شما شاهد لایه باز دکمه های زیبای وب هستید که با ظرافت خاصی طراحی شدند و دارای افکت های hover و active نیز می باشند. از این دکمه ها می توانید در طراحی های خود بهره ببرید!

دانلود

دانلود لایه باز عناصر وب فلت Soft Flat UI Kit

soft_ui_kit_preview

امروز، لایه باز عناصر وب به رنگبندی روشن و به سبک فلت رو آماده ی دانلود شما عزیزان قرار داده ایم، این لایه باز زیبارا می توانید هم اکنون به طور رایگان دریافت کنید.

دانلود

دانلود لایه باز دکمه های شبکه های اجتماعی Social Sharing Buttons

social_media_sharing_buttons

در این پست، لایه باز دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی بزرگ مثل فیسبوک توویتر و گوگل پلاس رو آماده کردیم که طراحی شیک و زیبایی داشته و افکت هاور آن نیز طراحی شده است.

این دکمه های زیبارا می توانید از لیموگرافیک دانلود کنید.

دانلود

لایه باز دکمه خاموش و روشن Power Button

Power_button_psd

در این پست، لایه باز زیبا و کاربردی از دکمه ی خاموش - روشن رو برای شما آماده کردیم، از این لایه باز می توانید در طراحی های خود از جمله گرافیک نرم افزار، طراحی سایت و ... استفاده کنید و زیبایی و جذابیت رو به طرحتون ببخشید!

دانلود

دانلود لایه باز برچسب های قیمت Price Tags

price-tags-small

امروز برای شما، مجموعه ای زیبا با عنوان لایه باز برچسب های در قیمت را آماده کرده ایم. از این برچسب ها می توان در فروشگاه ها و سایت ها و حتی در طراحی های تبلیغاتی استفاده کرد و جلوه های زیبایی به طرح بخشید!

دانلود