لوگو رسانه ها

» ۳۷ طرح

دانلود لوگو (آرم) شبکه تماشا Tamasha TV Logo

آرم شبکه تماشا

دانلود وکتور لوگو (آرم) جدید شبکه تماشا Tamasha تلویزیون ایران با کیفیت بالا و فرمت های PSD, Eps, png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم این پست مورد پسندتان واقع شده باشد.

دانلود

دانلود لوگو (آرم) یوتیوب YouTube Logo

یوتیوب (به انگلیسی: YouTube) سومین وب‌گاه پرطرفدار دنیا پس از گوگل و فیس‌بوک و پیش از یاهو! و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وب‌گاه دیده می‌شود. یوتیوب معروف‌ترین وب‌گاه بارگذاری و تماشای ویدئو است که توسط سه کارمند سابق پی‌پل در فوریه سال ۲۰۰۵ ایجاد شد. چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم پس از موفقیت‌های وب‌گاه فلیکر، تصمیم به ایجاد یوتیوب گرفتند.امیدواریم که از این لوگو لذت کافی را برده باشید.

دانلود

دانلود آرم (لوگو) برنامه نود 90 TV Logo

برنامه نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار مسابقات فوتبال، نتایج زنده، جدول ها و ویدئوهای مسابقات لیگ ایران، اروپا و سایر نقاط جهان می باشد که هر دوشنبه شب از شبکه سه ساعت 10:30 بروی آنتن می رود. نود یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایرانی می باشد. از این رو لوگو برنامه نود 90 را بصورت وکتور و باکیفیت بالا آماده کرده ایم که می توانید بصورت رایگان دانلود و استفاده کنید. این لوگو برای اولین توسط تیم لیموگرافیک جهت استفاده عموم بصورت وکتور بازطراحی شده است.

دانلود

دانلود آرم (لوگو) شبکه نسیم Nasim Tv Logo

شبکه نسیم در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ در تهران و از ۱۵ مهر ماه در سراسر کشور آغاز به کار کرد و مخصوص طنز است. نسیم مخفف چهار کلمه نشاط، سرگرمی، یادها و مسابقه است. این شبکه به جمع شبکه‌های بیست و سه‌گانه تلویزیون سیمای جمهوری اسلامی ایران پیوست و از گیرنده‌های دیجیتال قابل دریافت شد. این لوگو بصورت وکتور و PNG توسط تیم لیموگرافیک بازطراحی شده است و برای اولین بار جهت استفاده عموم برای دانلود در لیموگرافیک قرارداده شده است.

دانلود

دانلود آرم (لوگو) پرس تی وی Press TV

دانلود لوگو شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی Press TV با کیفیت بالا و فرمت های Eps, Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی را هم اکنون می توانید دانلود نمایید. این لوگو توسط تیم لیموگرافیک بازطراحی شده است. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.
دانلود

دانلود آرم (لوگو) صدا و سیما

لوگو صدا و سیما

دانلود آرم صدا و سیمای مرکزی جمهوری اسلامی ایران با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.

دانلود

دانلود آرم (لوگو) سیما فیلم

sima film
دانلود آرم سیما فیلم با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود

دانلود آرم (لوگو) شبکه ورزش

شبکه ورزش
دانلود لوگو شبکه جدید ورزش با کیفیت بالا و فرمت های Eps, Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی را هم اکنون می توانید دانلود نمایید. این لوگو توسط تیم لیموگرافیک بازطراحی شده است. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.
دانلود

دانلود آرم (لوگو) شبکه تماشا

آرم tamasha
دانلود لوگو شبکه جدید تماشا با کیفیت بالا و فرمت های Eps, Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی را هم اکنون می توانید دانلود نمایید. این لوگو توسط تیم لیموگرافیک طراحی شده است. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.
دانلود

دانلود آرم ( لوگو ) شبکه سهند تبریز

لوگو شبکه سهند تبریز
دانلود آرم شبکه سهند تبریز با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود

دانلود آرم ( لوگو ) شبکه قم

لوگو شبکه قم
دانلود آرم شبکه استانی قم با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود

دانلود آرم ( لوگو ) شبکه مهاباد

لوگو شبکه مهاباد
دانلود آرم شبکه مهاباد با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود

دانلود آرم ( لوگو ) شبکه قزوین

لوگو شبکه قزوین
دانلود آرم شبکه قزوین با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود

دانلود آرم ( لوگو ) شبکه خبر

لوگو شبکه خبر
دانلود آرم شبکه خبر با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود

دانلود آرم ( لوگو ) شبکه آموزش

لوگو شبکه آموزش
دانلود آرم شبکه آموزش با کیفیت بالا و فرمت های گوناگون مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی. این لوگو را می توانید در سه پسوند متفاوت دریافت و استفاده نمایید.
دانلود