پیش نمایش موکاپ بیلبورد و بنر تبلیغاتی

پیش نمایش موکاپ بیلبورد و بنر تبلیغاتی

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی از ابزار لایه باز موکاپ بیلبورد و تبلیغات شهری ( پیش نمایش گرافیکی Billboard ) ، اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از صدها فایل با کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ از شرکت های معروف گرافیکی مانند GraphicRiver, Sutterstock و .. ، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع موکاپ بیلبورد و تبلیغات شهری Billboard  Mockup در حالات و پیش نمایش های مختلف و جذاب، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ..

موکاپ یا به عبارتی دیگر فایلهای پیش نمایش، قالب های گرافیکی آماده می باشند که در موضوعات مختلف و با فرمت فتوشاپ PSD لایه باز می توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده کرد. طراحان گرافیک می توانند به کمک فایل های موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی به صورت پیش نمایش مشاهده و یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه های طراحی خود و نمونه کار استفاده کنند. طبق گزارشات مشتریان وقتی نمونه های کار خود را به این شکل مشاهده می کنند رضایت بیشتری نسبت به کار دارند. MockUp در واقع در موضوعات گرافیکی به پیش نمایش طرح ها برای گیرایی تبلیغ و اثر گفته می شود که گرافیست ها و طراحان از این Mockup های آماده برای نمایش اثرهای خود از جمله کارت ویزیت ، وب سایت و غیره با رابط های گرافیکی نمایش میگذارند تا با افکت های خاص و جذاب نظر مشتری را جلب نمایند. در این محصول بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی از فایل لایه باز موکاپ بیلبورد و تبلیغات شهری Billboard ( پیش نمایش گرافیکی بیلورد ) که توسط تیم محتوایی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بصورت اختصاصی گردآوری شده است را با کیفیت فوق العاده بالای تصاویر که شامل بیش از صدها فایل لایه باز فتوشاپ از انواع موکاپ بیلورد از شرکت های معروف گرافیکی مانند GraphicRiver, Sutterstock و … در حالات و پیش نمایش های مختلف و جذاب ، برای شما طراحان عزیز عرضه کرده ایم.

——————————–
قیـمت ۲۹,۰۰۰ تومــان

جهــت خــرید این محصــول اینـــجا کلیـک کنیـــد

——————————–

بیلبورد چیست؟

بیلبورد یا آگهی‌نما به تابلوی بزرگی گفته می‌شود که فضای مناسبی برای نصب آگهی را در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا می‌گذارد. و در اصل به هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی بر آن باشد اطلاق می‌شود. اما امروزه، بیشتر به معنای تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده‌است که بر پایه‌های بلندی قرار گرفته و از فواصل دور قابل دیده شدن هستند. امروزه آگهی‌نماها مجموعه‌ای از تصاویر بزرگ هستند، بعضی از آنها مضحک، بعضی کمی عجیب و غریب و گاهی کنایه آمیزند. ما به عنوان بیننده می‌توانیم دیدگاه‌های مختلفی نسبت به هر آگهی‌نما داشته باشیم اما این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که بیلبوردها، نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند.

 ویژگی های مجموعه موکاپ بیلبورد و تبلیغات شهری

  • مجموعه‌ای بی‌نظیر از پیش نمایش های گرافیکی بیلبورد و تبلیغات شهری
  • گلچین بهترین فایل های لایه باز از شرکت های معروف گرافیکی
  • گردآوری اختصاصی توسط فروشگاه اینترنتی لیمو استور
  • بیش از صدها فایل PSD با کیفیت بسیار بالا
  • پیش نمایش تصویری هر فایل بصورت JPG
  • رزولیشن و ابعاد بالای تصاویـر
  • قیمت مناسب محصول
  • دسته بندی گروهی
  • استفاده آسان
  • و …
——————————–
قیـمت ۲۹,۰۰۰ تومــان

جهــت خــرید این محصــول اینـــجا کلیـک کنیـــد

——————————–

موکاپ بیلبوردموکاپ تبلیغات شهریموکاپ بنر تبلیغاتمکاپ بنر تبلیغات شهری

——————————–
قیـمت ۲۹,۰۰۰ تومــان

جهــت خــرید این محصــول اینـــجا کلیـک کنیـــد

——————————–


موضوع : دانلود پیش نمایش / موکاپ دانلود تصاویر تبلیغاتی دانلود گرافیک دانلود لایه باز PSD فروشگاه گرافیک
فرمت :
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *