دانلود لوگو (آرم) جام جهانی 2018 روسیه
دانلود آهنگ تیر

دانلود لوگو (آرم) جام جهانی 2018 روسیه

جام جهانی 2018 روسیه

دانلود وکتور لوگو (آرم) جام جهانی 2018 روسیه با کیفیت بالا و فرمت های Eps, Ai, Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید.

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در کشور روسیه برگزار می‌شود. این اولین جام جهانی در تاریخ است که پس از آنکه حق امتیاز این مسابقات در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ به این کشور اهدا شد در اروپای شرقی برگزار می‌گردد. مسابقات نهایی شامل ۳۲ تیم است که ۳۱ تیم آن از طریق مسابقات مقدماتی انتخاب می‌شوند و یک تیم نیز به عنوان میزبان به صورت خودکار مشخص می‌شود. مجموع بازی‌های این تورنمنت ۶۴ مسابقه می‌باشد که در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. دیدار فینال این تورنمنت نیز در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد. قهرمان این دوره از جام جهانی به جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۲۱ صعود خواهد کرد.

پیش نمایش Png آرم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

russia 2018

Magic ball : توپ فوتبال جادویی در لوگو – نشان از این است که توجه همگان را به علاقه و عشق جهانی به فوتبال معطوف می دارد و یادآور اولین ماهواره ی روسیه (sputlink) به فضا است .
Human Dream : عناصر مردمی در لوگو – حاکی از کثرت بازیکنان فوتبال و هیجان طرفداران است درست مانند بلند پروازی آدمی برای رسیدن به ستارگان است .
Bright Star : نشان گر ستارگان فوتبال است – درست مانند ستارگان آسمانی ، در کنار درخشش و تلالو افسانه ای که خالق تجربه ای جادویی برای بازیکنان و طرفداران جام جهانی می باشد .
Magic Windows : پنجره های جادویی در لوگو – پنجره های گرد شما را در اکتشافات جام جهانی سهیم می کند . علاوه بر آنکه قالب فوتبال جهانی را تقویت می کند .
Lift-Off : از زمین جدا شدن نشان از نیروی محرکه ی سوق دهنده سفینه فضایی است هنگامی که از زمین جدا می شود و این حاکی از پیش بینی رقابتی جادویی و سخت است .
Celebration : جشن – حرکت صعودی یاد آور بالا بردن کاپ جام جهانی در مراسم اختتامیه جام جهانی و اهدای کاپ است .

دانلود لوگو (آرم) جام جهانی 2018 روسیه
موضوع : لوگو لوگو رویدادها لوگو ورزشی ,
فرمت :
حجم : ۱.۷ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

avatar