دانلود آهنگ ایران

دانلود لوگو (آرم) دانشگاه صنعتی مالک اشتر

لوگو دانشگاه مالک اشتر

دانلود وکتور لوگو (آرم) دانشگاه صنعتی مالک اشتر Malek Ashtar University of Technology با کیفیت بالا و فرمت , Ai, Pdf, Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.

دانشگاه صنعتی مالک اشتر یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران است. این دانشگاه با هدف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی خاص ملی و آموزش و تربیت کارشناسان و کادر ویژه مورد نیاز صنایع و مراکز تحقیقاتی دفاعی کشور در سال ۱۳۶۳ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری تأسیس گردید. این دانشگاه در دوران قبل از انقلاب اسلامی ایران به عنوان پژوهشگاه و آموزشکده برای صنایع دفاعی در شاهین شهر اصفهان توسط آمریکایی‌ها در جوار صنایع مهم دفاعی مستقر در اصفهان مانند هسا تأسیس شده بود. بعد از انقلاب مدتی با نام پژوهشگاه علوم و صنایع دفاعی مشغول به کار شد و سپس در سال ۱۳۶۳ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی با نام دانشگاه علوم و صنایع دفاعی با جذب دانشجویان بورسیه در مقطع کارشناسی به کار خود ادامه داد.

پیش نمایش Png آرم دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران ?

آرم دانشگاه مالک اشتر

دانلود لوگو (آرم) دانشگاه صنعتی مالک اشتر
موضوع : لوگو لوگو برند های ایرانی لوگو دانشگاه و موسسات آموزشی
فرمت :
بازدید : ۴۳۶ مشاهده
حجم : ۰.۳ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

1

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
یاسین نظری نژاد Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین محبوبترین
یاسین نظری نژاد
یاسین نظری نژاد

سلام من یک وبسایت درست کردم به اسم شهرلوگو و می خوام توی اون لوگوی شرکت های مختلف رو قرار بدم. می خواستم بدونم چجوری میتونم مثل شما با وردپرس اونارو درست کنم؟
و دوم اینکه از لوگوهای شما بعنوان مرجع استفاده کنم؟