دانلود لوگو (آرم) دانشگاه شهرکرد

لوگو دانشگاه شهرکرد

دانلود لوگو (آرم) دانشگاه شهرکرد Shahr Kord University با کیفیت بالا و فرمت Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.

دانشگاه شهرکرد دانشگاهی دولتی در شهرکرد، مرکز استان چهارمحال و بختیاری است که از جمله دانشگاه‌های سراسری ایران به شمار می‌رود. دانشگاه شهرکرد ابتدا در سال ۱۳۵۶ با عنوان آموزشکده دامپروری شهرکرد در یک ساختمان استیجاری در میدان دانشگاه شهر شهرکرد به عنوان یکی از واحدهای تابعه دانشگاه اصفهان اقدام به پذیرش ۳۰ نفر دانشجو در رشته دامپروری نمود و تا سال ۱۳۵۹ به کار خود ادامه داد. این دانشگاه دارای پنج پژوهشکده با عنوان منابع آب، فناوری جنین دام، زیست فناوری، نانو و بیماریهای مشترک انسان و دام، و نیز مرکز رشد واحدهای فناوری و قطب آنالیز غیر خطی، بهینه‌سازی و کنترل است. پردیس دانشگاه شهرکرد نیز از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در ۱۲ رشتهٔ کارشناسی ارشد و ۳ رشتهٔ دکترای تخصصی آغاز نموده است. این دانشگاه با برخورداری از حدود ۲۵۰ عضو هیئت علمی که ۸۵ درصد آنان دارای مرتبه استادیار و بالاتر هستند، از نظر نسبت استادیار و بالاتر به کل اعضای هیئت علمی، جایگاه ویژه‌ای در سطح کشور دارد. دانشگاه شهرکرد دارای ۸ نشریهٔ علمی شامل ۲ نشریهٔ علمی – پژوهشی با عنوان پژوهش آب ایران و نشریه علوم درمانگاهی دامپزشکی ایران و ۶ نشریهٔ علمی – تخصصی با عنوان بیماریهای مشترک انسان و دام، پژوهش‌های مکانیک ماشینهای کشاورزی، فصلنامه ادبیات و علوم انسانی، مجله مدیریت خاک، مجله گیاه و تنش‌های محیطی و مجله پژوهش در تغذیه دام می‌باشد.

پیش نمایش Png آرم دانشگاه شهرکرد ?

آرم دانشگاه شهرکرد

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو برند های ایرانی دانلود لوگو دانشگاه و موسسات آموزشی
فرمت :
حجم : ۰.۲ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *