دانلود لوگو (آرم) دانشگاه خوارزمی

لوگو دانشگاه خوارزمی

دانلود وکتور لوگو (آرم) دانشگاه خوارزمی Kharazmy University با کیفیت بالا و فرمت های Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.

دانشگاه خوارزمی نخستین مؤسسهٔ تربیت معلم کشور برای مدارس ابتدایی تحت عنوان «دارالمعلمین مرکزی» با ریاست دکتر میرزا ابوالحسن خان فروغی در ۶/۱۵/ ۱۲۹۷ خورشیدی تأسیس و محل این مؤسسه در تهران، ساختمان وزارت فرهنگ واقع در تخت زمرّد بود، به دلیل افزایش مدارس و نیاز به آموزگاران تعلیم دیده، در مهر ۱۳۰۷ تبدیل دارالمعلمین مرکزی به دارالمعلمین عالی با اهداف جدید به تصویب شورای عالی معارف وقت رسید. در آذر ۱۳۰۸ قانونی در خصوص اصلاح اساسنامه و کمک به دارالمعلمین عالی و استخدام فارغ التحصیلان آن به تصویب مجلس شورای ملی رسید و دارالمعلمین عالی به دو قسمت علمی و ادبی تقسیم شد. به دلیل گسترش رشته‌ها در سال ۱۳۱۱ دارالمعلمین عالی به ساختمان نگارستان منتقل و در سال ۱۳۱۲ نام دارالمعلمین عالی به «دانشسرای عالی» تغییر یافت. در سال ۱۳۴۲ هیئت وزیران، دانشسرای عالی را منحل کرد و سازمان تربیت معلّم و تحقیقات تربیتی جایگزین آن شد. پس از تأسیس وزارت علوم و آموزش عالی در سال ۱۳۴۶، مجدداً سازمان یاد شده تحت عنوان دانشسرای عالی زیر نظر وزارت قرار گرفت. در سال ۱۳۵۳ با تصویب شورای گسترش آموزش عالی، نام دانشسرای عالی به دانشگاه تربیت معلّم تغییر یافت و اداره آن به صورت هیئت امنایی درآمد. با تأسیس دانشگاه، توسعهٔ برنامهٔ تربیت دبیر در سطح کشور جزو اهداف آن قرار گرفت و دانشسراهای عالی در شهرهای زاهدان، سنندج و یزد تأسیس شد و مدرسه‌های علوم اراک و کاشان تحت پوشش دانشگاه تربیت معلّم قرار گرفتند در سال‌های ۱۳۶۶ و ۱۳۶۸ شعبه‌های این دانشگاه در شهرهای سبزوار و تبریز تأسیس شدند و در سال ۱۳۶۹ با تصویب شورای گسترش آموزش عالی، تمام واحدهای وابسته به شعبه‌های دانشگاه از آن جدا و مستقل شدند. با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ ۹۰/۱۱/۱۱ دانشگاه تربیت معلم به دانشگاه خوارزمی تغییر نام یافت.

پیش نمایش Png آرم دانشگاه خوارزمی تهران ?

آرم دانشگاه خوارزمی

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو برند های ایرانی دانلود لوگو دانشگاه و موسسات آموزشی
فرمت :
حجم : ۰.۱ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *