دانلود لوگو (آرم) دانشگاه جیرفت

لوگو دانشگاه جیرفت

دانلود وکتور لوگو (آرم) دانشگاه جیرفت Jiroft University با کیفیت بالا و فرمت های Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.

دانشگاه جیرفت یکی از دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که در شهر جیرفت استان کرمان واقع شده‌است. این دانشگاه در کیلومتر ۸ جاده جیرفت- بندرعباس و در زمینی به مساحت ۲۰۰ هکتار بنا گردیده است. زیربنای دانشگاه جیرفت حدود ۲۰۰هزار متر مربع است. این دانشگاه در حال حاضر در ۳۴ رشته تحصیلی حدود ۳۶۰۰ نفر دانشجو و ۷۰ نفر عضو هیئت علمی دارد. در سال ۱۳۶۸، این موسسه با نام آموزشکده کشاورزی زیر نظر دانشگاه شهید باهنر کرمان با پذیرش دانشجو در دو رشته امور فنی و امور زراعی شروع به کار نمود. سپس به رشته دیگر کنولوژی ماشین‌های کشاورزی، تکنولوژی تولیدات گیاهی و تکنولوژی تولیدات دامی تغییر و توسعه پیدا نمود. در سال ۱۳۷۶ طی تغییراتی این موسسه آموزشی به دانشکده کشاورزی جیرفت تبدیل شد. پس از آن نیز در سال ۱۳۸۷ با گسترش بیشتر و افزودن رشته‌هایی دیگر به مجتمع آموزش عالی منابع طبیعی و علوم کشاورزی جیرفت ارتقا پیدا کرد. در نهایت، در آخرین تغییرات در طی سفر دوم محمود احمدی نژاد به استان کرمان تصمیم گرفته شد با توجه خاص دولت به آموزش عالی و پژوهش‌های علمی در سراسر کشور، و با توجه به توسعه همه‌جانبه جنوب استان کرمان و همچنین چشم انداز استفاده از ظرفیت بالا و بالقوه شهرستان جیرفت این مجتمع آموزش عالی به یک دانشگاه جامع ارتقا یافته و با عنوان دانشگاه جیرفت به کار خود ادامه دهد. در نتیجه این موسسه آموزشی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را به صورت مستقل تحت عنوان دانشگاه جیرفت از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۰-۸۹ آغاز نمود.

پیش نمایش Png آرم دانشگاه جیرفت ?

آرم دانشگاه جیرفت

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو برند های ایرانی دانلود لوگو دانشگاه و موسسات آموزشی
فرمت :
حجم : ۰.۲ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *