دانلود لوگو (آرم) دانشگاه تفرش

لوگو دانشگاه تفرش

دانلود وکتور لوگو (آرم) دانشگاه تفرش Tafresh University با کیفیت بالا و فرمت های Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم از این پست لذت کافی را ببرید.

دانشگاه تفرش در شهر تفرش (استان مرکزی) واقع شده‌است. هم‌اکنون، بیش از ۲۰۰۰ دانشجو در آن تحصیل می‌کنند.در اسفند ماه سال ۱۳۶۵ نخستین گام در راه تأسیس دانشگاه در شهر تفرش با هدف پرورش متخصصین و محققین متعهد و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز جامعه از سوی شورای گسترش دانشگاه‌ها برداشته شد و در تیرماه ۱۳۶۶ کلنگ احداث آن زده و دانشگاه صنعتی امیرکبیر متصدی اجرای طرح و راه اندازی این دانشگاه گردید. در سال ۱۳۶۷ دانشگاه تفرش به عنوان واحدی از دانشگاه امیرکبیر تهران فعالیت علمی خود را با پذیرش ۵۳ دانشجو در رشته ریاضی کاربردی آغاز و در سال ۱۳۸۴ با موافقت شورای گسترش آموزش عالی کشور به واحدی مستقل ارتقاء یافت. این دانشگاه ابتدا با پذیرش دانشجو در رشته ریاضی کاربردی و سپس مهندسی برق الکترونیک با حضور اساتید گرانقدری شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر در رشته‌های متعددی دانشجو می‌پذیرد. همچنین باتوجه به توسعهٔ روزافزون دانشگاه تفرش و طبق برنامه قرار است، به‌زودی این دانشگاه در رشته‌های جدیدی مانند مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا مهندسی معدن در مقاطع مختلف دانشجو پذیرد.

پیش نمایش Png آرم دانشگاه تفرش?

آرم دانشگاه تفرش

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو برند های ایرانی دانلود لوگو دانشگاه و موسسات آموزشی
فرمت :
حجم : ۰.۲ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *