دانلود لوگو (آرم) فدراسیون ورزش های رزمی ایران

لوگو فدراسیون ورزش های رزمی ایران

دانلود لوگو (آرم) فدراسیون ورزش های رزمی ایران Martial Arts Fedrasion of Iran با کیفیت بالا و فرمت Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم این پست مورد پسندتان واقع شده باشد.

هنرهای رزمی به سیستم‌ها و سنت‌های مدونی از تکنیک‌ها و فنون مبارزه‌ای گفته می‌شود که با انگیزه‌ها و دلایل متفاوتی تمرین می‌شوند؛ برای دفاع شخصی، رقابت در مسابقات، سلامتی بدنی و تناسب اندام، سرگرمی و تفریح و همچنین رشد و تعالی ذهنی، جسمی و معنوی. هنرهای رزمی چینی چهار هزار سال پیش در دوران حکومت دودمان شیا شکوفا شدند. گفته می‌شود که هوانگدی معروف به «امپراتور زرد» نخستین سیستم‌های رزمی را در چین ترویج کرد. از هوانگدی به عنوان یک فرمانده نامدار یاد شده که پیش از تصاحب حکومت چین نوشته‌های مفصلی را در مورد پزشکی، ستاره‌شناسی و هنرهای رزمی به رشته تحریر درآورده بود. یکی از دشمنان مهم او که چی یو نام داشت نیز به عنوان پایه‌گذار «جیائو دی» شهرت دارد؛ نوعی کشتی چینی که نیای کشتی رزمی امروزین چین محسوب می‌شود.

پیش نمایش Png آرم فدراسیون ورزش های رزمی ایران ?

آرم فدراسیون ورزش های رزمی ایران

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو برند های ایرانی دانلود لوگو ورزشی
فرمت :
حجم : ۰.۸ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *