دانلود لوگو (آرم) فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران

لوگو فدارسیون ورزش های دانشگاهی

دانلود لوگو (آرم) فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران IUSF با کیفیت بالا و فرمت Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم این پست مورد پسندتان واقع شده باشد.

در سال‌های اخیر ورزش‌های دانشگاهی در مسیر تحول خود به مرحله ای رسید که ضرورت تشکیل فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی بیش از هر زمانی احساس شد. این فدراسیون در تیرماه ۱۳۸۴ رسماً آغاز به کار کرد و اساسنامه آن به تصویب مجلس شورای اسلامی و هیأت وزیران رسید. فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به عنوان تنها فدراسیون جهانی ورزش دانشجویان (فیزو) در ایران توسعه ورزش دانشگاهی در ابعاد جهانی را در دستور کار دارد. این فدراسیون با تغییر مدیریت و رویکرد تازه ای، با تحت پوشش قرار دادن کلیه زیر بخش‌های آموزش عالی اعم از دانشگاه‌های دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی، آزاد و جامع علمی- کاربردی را از جمله اهداف خود قرار داده است. در همین راستا جلسات مختلف با حضور مدیران تربیت بدنی بخش‌های مذکور در فدراسیون تشکیل شد تا کاروان منسجمی که در برگرفته از همه توان آموزش عالی کشور باشد به این دوره از رقابت‌ها اعزام می شود.

پیش نمایش Png فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران IUSF ?

آرم فدارسیون ورزش های دانشگاهی

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو سازمان ها
فرمت :
حجم : ۰.۵ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *