دانلود لوگو (آرم) شهرداری اهواز

لوگو شهرداری اهواز

دانلود لوگو (آرم) شهرداری اهواز Shahrdari Ahvaz با کیفیت بالا و فرمت Png مناسب برای استفاده در کارهای گرافیکی و تبلیغاتی که هم اکنون می توانید دانلود نمایید. امیدوارم این پست مورد پسندتان واقع شده باشد.

در بدو تأسیس شهرداری، مقام شهردار از سوی مرکز (تهران) معرفی می شد که با دایرشدن انجمن های ایالتی و ولایتی، شهردار با رأی انجمن شهر نصب و یا عزل می گردید. نام میرزا علیخان اقبال در سال ۱۳۰۸ به عنوان اولین شهردار اهواز، به ثبت رسیده است. اما با توجه به اسناد و مدارک موجود، شهرداری اهواز در سال ۱۳۰۴ هجری شمسی تأسیس شد و اولین بودجه بلدیه ناصری به میزان ۱۸۰ هزار قران در سال ۱۳۰۷ خورشیدی به تصویب رسیده است. احتمال می رود در فاصله زمانی ۱۳۰۴ تا انتخاب اقبال به عنوان شهردار، یکی از معتمدین و کاردانان شهر موسوم به «حاج نائب» به طور غیررسمی وظایف شهردار را برعهده داشته و بر فعالیت کسبه، رفت و روب و آبپاشی معابر نظارت داشته است. در حدود سال ۱۳۳۶ و شهرداری محمد وزیر نظامی، محل استقرار شهرداری همراه با استانداری، فرمانداری و اصل چهار در ساختمان سه گوش (دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید چمران) بود. شهرداری اهواز تا سال ۱۳۵۱ شمسی فاقد ساختار سازمانی اداری مصوب بود. در این سال اولین ساختار سازمانی تلفیقی و کارمندی برای شهری با آمار جمعیتی حدود سیصدهزار نفر، با ۹۶ پست کارمندی و ۱۲۵۳ پست کارگری به تصویب وزارت کشور رسید. در سالهای پس از آن افزایش و تغییراتی در عناوین این پستها ایجاد شد که آخرین تغییر در سال ۱۳۶۵ با ۴۱۲ پست کارمندی و ۱۴۰۸ پست کارگری بود. ساختاری زمانی جدید شهرداری اهواز در تیرماه ۱۳۸۷، با هفت معاونت تحت عناوین: مالی و اداری- برنامه ریزی و توسعه- شهرسازی و معماری- فرهنگی و اجتماعی- حمل و نقل و ترافیک- فنی و عمرانی و خدمات شهری با ۷۴۸ پست کارمندی تصویب و به شهرداری اهواز ابلاغ شد. شهرداری اهواز در حال حاضر ۸ منطقه و ۱۱ سازمان وابسته دارد. با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، شهرداری اهواز یکی از اولین ادارات استان بود که با تغییر نظام سرپرستی و نظارت آن از انجمن شهر به استانداری، در جهت همسویی فعالیت های اداره و ارائه خدمات به شهروندان دچار تحولات عمده و اساسی شد و با حضور نیروهای انقلابی به یک دستگاه خدمت گذار مردم و نظام جمهوری اسلامی بدل گردید.

پیش نمایش Png لوگو شهرداری اهواز Shahrdari Ahvaz ?

آرم شهرداری اهواز

آرشیو عظیم لایه باز وکتور لوگو برند ها

مجموعه‌ ای بی‌ نظیر و فوق العاده کاربردی و اختصاصی از فایل های لایه باز وکتور لوگو ( آرم ) همه برند های معتبر ایران و جهان ، لوگو تمامی شرکت های خودرو سازی ، لوگو شبکه های تلویزیون ایران ، لوگو دانشگاهها و موسسات آموزشی ایران ، لوگو شرکت های بیمه ایرانی ، لوگو پرچم همه کشور های دنیا ، لوگو تمامی باشگاه های فوتبال ایران و جهان ، لوگو نرم افزار و اپلیکیشن های معروف و .. اختصاصی فروشگاه اینترنتی لیمواستور بیش از ۱۰۰۰ فایل لایه باز وکتور Ai, Eps, Pdf , Pngبا کیفیت عالی و رزولیشن و ابعاد بزرگ بصورت بُرداری، قیمت بسیار مناسب ، دسته بندی گروهی استفاده آسان‌ شامل آرشیو انواع لایه باز وکتور لوگو همراه با پیش نمایش تصویری Jpg برای هر فایل لوگو، مناسب برای کلیه طراحان گرافیک، دانشجویان، کانون های تبلیغاتی ، وبمستر ها و ...

خرید و دانلود

موضوع : دانلود لوگو دانلود لوگو سازمان ها دانلود لوگو شهرداری
فرمت :
حجم : ۰.۳ مگابایت
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *