دانلود آهنگ ایران

دانلود آرم جدید سازمان لیگ‌ فوتبال ایران

درمراسم قرعه کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در خرداد ماه 1939 از آرم جدید سازمان لیگ فوتبال ایران نیز رونمایی شد. ما نیز تصمیم گرفتیم این لوگو را بازطراحی و با اندازه و کیفیت بالا بصورت وکتور در اختیار شما کاربران و همکاران گرامی قرار دهیم تا از این پس بتوانید در طرح های گرافیکی خود از آن استفاده نمایید. امیدوارم از این پست لذت ببرید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، جایگاه و هویت  آرم سازمان لیگ فوتبال ایران به منظور داشتن هویتی مستقل و منسجم از پرچم جمهوری اسلامی ایران به عنوان عنصر اصلی و مرکزی استفاده شده است از این رو نه تنها هویتی منسجم به فرد دارد بلکه چرحش پرچم ایران به سمت مرکز و تشکیل فرم «و» بیانگر تاکید و اهمیت ایران اسلامی بر ورزش است.
در این صورت برای اینکه سازمان لیگ فوتبال ایرانب صورت یک سازمان مستقل عمل کند باید هویت واقعی خود را نیز حفظ کند.در طراحی فرم و رنگ این آرم از تنالیته های رنگ های پرچم ایران و و آبی و زرد به عنوان تداعی کننده پرچم وهویت ملی ایران و هویت ملی ایران و همچنین خلیج همیشه فارس و خورشید استفاده شده است.
بیان این مطلب ضروری است که این آرم در مقایسه با آرم سایر لیگ های دنیا   تکراری نبوده ،با این توضیح که از حرکت های عمودی و سپر که بیانگر صلیب و جنگ های صلیبی است کاملا اجتناب شده است.
از منظر دیگر ،تمامی مفاهیم ایستایی ،حرکت آرم به سمت مرکزکه تاکید بر چرخش ،هیجان و فوتبال دارد که در نهایت طراحی آرم سازمان لیگ فوتبال ایران از سایر لیگ ها کاملا متمایز می کند

پیش نمایش آرم جدید سازمان لیگ ایران ( جهت نمایش اندازه واقعی روی عکس کلیک نمایید ) لوگو زیر با فرمت PNG‌می باشد.

آرم png لیگ ایران

دانلود آرم جدید سازمان لیگ‌ فوتبال ایران
موضوع : لوگو لوگو سازمان ها لوگو ورزشی وکتور وکتور ورزشی
فرمت :
بازدید : ۲,۱۸۰ مشاهده
حجم : ۳۵۰
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل

2

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
علیاونترنت Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین محبوبترین
علی
علی

لطفاً نشان جدید لیگ برتر خلیج فارس و جام حذفی هم طراحی کنید

اونترنت

خیلی ممنونم از زحماتتون