دانلود آهنگ ایران

دانلود نرم افزار عکس برداری از دسکتاپ HyperSnap 7.24.01

hyper snap
HyperSnap نرم افزاری قدرتمند برای عکس گرفتن از صفحه نمایش می باشد. توسط این نرم افزار می توانید به راحتی از صفحه نمایش کامپیوترتان با بالاترین کیفیت عکس برداری کنید و پس از عکس برداری می توانید در محیط نرم افزار با ابزار های ویرایشی که در اختیارتان قرار می دهد عکستان را ویرایش کنید.

این نرم افزار بسیار ساده طراحی گشته است و حتی یک کاربر عادی قادر است تمام کاربرد های آن را با چندین بار کار کردن دریابد. با این نرم افزار می توانید از صفحه نمایش خود فیلمبرداری کرده و در ساخت فیلم های آموزشی به کار بگیرید همچنین این نرم افزار از ۲۰ نوع فرمت تصویری پشتیبانی می کند. هم اکنون می توانید آخرین ورژن این نرم افزار از وبسایت آریا دانلود به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار HyperSnap :

– ابزار لازم برای عکاسی، ویرایش .

– ویرایش متن .

– سفارشی سازی منوها .

– امکان اضافه کردن سایه .

– قابلیت تصویر برداری .

– و… .

 

اما یک ویژگی منحصر به فرد که در کمتر جایی به آن اشاره شده است:

با استفاده از این نرم افزار شما می توانید حجم عکس ها و تصاویر خود را به طور چشم گیری کاهش دهید در حالی که مقدار ناچیز یا حتی بدون کاستن کیفیت عکس اتفاق می افتد. برای استفاده از این امکان کافیست عکس خود را توسط این نرم افزار گشوده و سپس بدون انجام هیچ عملی آن را ذخیره نمایید. هنگام ذخیره سازی فقط کافیست درصد کاهش حجم عکس را وارد نمایید. میزان معقول این درصد ۹۳ می باشد. امیدوارم از این نرم افزار لذت کافی را ببرید.

 

دانلود نرم افزار عکس برداری از دسکتاپ HyperSnap 7.24.01
رای به این مطلب
موضوع : نرم افزار نرم افزار کاربردی
بازدید : ۶۰۱ مشاهده
فرمت : Exe
حجم : ۱۱.۶۳ MB
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل
مطالب مشابه

avatar