آموزش فارسی متلب و سیمولینک 2018 بهکامان

آموزش متلب ۲۰۱۸ و سیمولینک ۲۰۱۸ آموزش زبان محاسبات تکنیکال و حل معادلات وابسته به زمان سطح مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی و شیوه تعاملی ( اینتر اکتیو ) بیش از ۳۲ ساعت آموزش تصویری‌ Matlab ۲۰۱۸ و Simulink ۲۰۱۸ همراه با نرم افزار متلب و سیمولینک ۲۰۱۸ و پروژه های آموزش داده شده در ۲۰ فصل و ۱۳۴ عنوان درسی از توابع مثلثاتي و معكوس مثلثاتي تا آموزش و تست شبكه ANFIS در قالب ۲ حلقه دی وی دی آموزشی ۹ گیگابایتی به همراه فایل پروژه های آموزش داده شده و حل تمرینات عملی و بصورت اورجینال تالیف شده در واحد تحقیقات گروه توسعه مهندسی بهکامان

متلب MATLAB نرم‌ افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه است. کار کردن با ماتریسها در متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در متلب به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. فایل‌های صوتی نیز در متلب به شکل ماتریس‌های تک ستون ذخیره می‌شوند. علاوه بر توابع فراوانی که خود متلب دارد، برنامه‌نویس نیز می‌تواند توابع جدید تعریف کند. ساخت رابط گرافیکی کاربر مانند دیالوگ‌هایی که در محیط‌های ویژوال مانند بیسیک و C وجود دارند، در متلب امکان‌پذیر است. این قابلیت، ارتباط بهتری را میان برنامه‌های کاربردی نوشته‌شده با متلب و کاربران برقرار می‌کند. متلب که از محصولات شرکت مت‌ورکس است، برای گروه‌های مختلف مهندسان رشته‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، رایانه و… کاربرد بسیاری دارد.

——————————–
قیـمت ۴۰,۰۰۰ تومــان

جهــت خــرید این محصــول اینـــجا کلیـک کنیـــد

——————————–

سیمیولینک Simulink ابزار شبیه‌ سازی همراه با نرم‌افزار متلب است. موارد استفاده از سیمیولینک عمومی هستند و مانند بسیاری دیگر از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی مهندسی، منحصر به کاربردهای خاصی نیست؛ که این مورد مزایا و معایب متفاوتی را برای سیمیولینک ایجاد می‌کند. با استفاده از سیمولینک می‌توان رفتار یک سیستم را بدون نیاز به ساختن آن تحلیل نمود. در نتیجه یک مهندس با استفاده از سیمولینک می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان به بررسی تأثیر اغتشاشات یا سایر عوامل ورودی بر عملکرد یک سیستم بپردازد. همچنین شبیه‌سازی سیستم‌ها این توانایی را در اختیار می‌گذارد تا عکس‌العمل یک سیستم در صورت تغییر پارامترهای ورودی آن به خوبی شناخته شود. سیمولینک به صورت یک کتابخانه در نرم‌افزار MATLAB عرضه شده است که شبیه‌سازی توسط بلوک‌های این کتابخانه به صورت دیاگرام‌های بلوکی انجام می‌شود. سیمیولینک را نمی‌توان جداگانه اجرا کرد. برای اجرای آن باید در ابتدا متلب را اجرا کرد و سپس در قسمت منو بار با کلیک بر روی گزینه New سپس انتخاب گزینه simulink model صفحه جدیدی باز می‌شود که در این صفحه ما می‌توانیم شبیه‌سازی‌های خود را انجام داده و خروجی‌ها را مشاهده نماییم. سیمولینک نرم‌افزاری است که شما برای شبیه‌سازی سیستم‌های دینامیکی، می‌تونید از آن استفاده کنید این نرم‌افزار زیرمجموعه نرم‌افزار متلب است که دارای کتابخانه‌های زیادی در زمینه رشته‌های مختلف از جمله برق و مکانیک می‌باشد.

این مجموعه کاربردی و جامع شامل آموزش متلب ۲۰۱۸ و سیمیولینک ۲۰۱۸ آموزش زبان محاسبات تکنیکال و حل معادلات وابسته به زمان سطح مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی و شیوه تعاملی ( اینتر اکتیو ) بیش از ۳۲ ساعت آموزش تصویری‌ Matlab 2018 و Simulink 2018 همراه با نرم افزار متلب و سیمیولینک ۲۰۱۸ و پروژه های آموزش داده شده در ۲۰ فصل و ۱۳۴ عنوان درسی از توابع مثلثاتی و معکوس مثلثاتی تا آموزش و تست شبکه ANFIS در قالب ۲ حلقه دی وی دی آموزشی ۹ گیگابایتی به همراه فایل پروژه های آموزش داده شده و حل تمرینات عملی و بصورت اورجینال تالیف شده در واحد تحقیقات گروه توسعه مهندسی بهکامان می باشد.

——————————–
قیـمت ۴۰,۰۰۰ تومــان

جهــت خــرید این محصــول اینـــجا کلیـک کنیـــد

——————————–

ویژگی های مجموعه آموزش متلب و سیمیولینک

 • دوره‌ جامع آموزش Matlab & Simulink
 • آموزش محاسبات تکنیکال و حل معادلات وابسته به زمان
 • سطح مقدماتی تا پیشرفته
 • حل تمارین شبکه های فازی و شبکه های عصبی
 • آموزش به زبان فارسی
 • سری علوم مهندسی
 • ۳۲ ساعت آموزش تعاملی
 • ۲۰ فصل عنوان درسی
 • ۱۳۴ درس با عناوین مهم و کاربردی
 • به همراه فایل پروژه های آموزش داده شده
 • با محیط ۱۰۰% تعاملی ( متد آموزشی اینتر اکتیو )
 • همراه حل تمرینات عملی
 • محصول واحد تحقیقات گروه توسعه مهندسی بهکامان
 • بیش از ۱۹۰۰ دقیقه آموزش فارسی
 • بهمراه نرم افزار متلب ۲۰۱۸ و راهنمای نصب فارسی نرم افزار

 سرفصل های آموزشی متلب و سیمیولینک

 1. مقدمه ای بر متلب و کاربرد آن در مهندسی
 2. عملیات ماتریس و آرایه ها
 3. توابع و کاربرد آن در متلب
 4. برنامه نویسی با متلب
 5. رسم نمودار ها و توابع و اعداد
 6. حل معادلات دیفرانسیل با روش های عددی
 7. عملیات سیمولیک در متلب
 8. رابط گرافیکی کاربر GUI
 9. معرفی بلوک های منو سیمیولینک
 10. فراخوانی جعبه ابزار فازی
 11. تنظیم قوانین فازی
 12. سیستم های استنتاج تطبیقی فازی و عصبی
 13. و ….
——————————–
قیـمت ۴۰,۰۰۰ تومــان

جهــت خــرید این محصــول اینـــجا کلیـک کنیـــد

——————————–


موضوع : دانلود آموزش گرافیک فروشگاه گرافیک
رمز : www.limoographic.com
دانلود فایل
مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.